Logo

 

Zapper AA Centrum Ženské Domovy Praha SMÍCHOV

 

Regenerační masáže

Masáže těla určitě přispívají významně k detoxikaci lidského těla a mají pozitivní vliv na zdravotní stav, imunitu, psychiku a stav lidské duše. Cílená a profesionální masáž urychluje detoxikační pochody v lymfě, ve svalech, šlachách, úponech a ovlivňuje významně regenerační pochody lidského těla jako celku i v jednotlivých částech. Klasickou masáž je možno doplnit Baňkovou masáží, Masáží lávovými kameny, reflexní masáží, Tlakovou masáží nohou a Aromaterapeutickou masáží.
Významným zefektivněním masáže lidského těla je spojení masáží s magnetoterapií, která zlepšením mikrocirkulace cév působí na uvolnění otoků (protiedémové působení) a snížení svalového napětí (myorelaxace) .

  zelený pruh
Harmonizace a regenerace organismu
 
Informace a objednávky naleznete ZDE

monPomocí tlakové masáže,mon2

lávových kamenů

a baňkování je

cílené působení na zprůchodnění lymfatické soustavy,

vyrovnání potenciálu energie těla

a odstranění příčin bolesti 


zelený pruh 


Lymfatický systém

bambus 1čistička odpadních látek těla – systém lymfatických cév a uzlin, jehož úkolem je absorpce přebytečné tekutiny, její vyčištění a návrat do krevního řečiště, vstřebávání tuků, zachytávání cizorodých částic, mikroorganismů a nádorových buněk a tedy podíl na fungování imunitního systému.Čínská akupresurní masáž ( tlaková )

bambus 2

Vychází z klasické masáže a využívá tlaků na určité akupresurní body. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře, při problémech po operacích či úrazech a je velice účinná při akutních bolestech zad. Vycházíme-li z tradiční čínské medicíny, pak aku-presurní masáží regulujeme prvky jing a jang, jejich harmonii v těle, stimulujeme energii qi v meridiánech (tj. energetických drahách), oživujeme krevní oběh, uvolňujeme stres, strnulost a jiné bloky způsobené špatnými civilizačními návyky.Masáž lávovými kameny

bambus 3Použití kamenů při masáži pochází původně od amerických Indiánů. Ti je uplatňovali při svých kmenových rituálech.V Asii se kameny užívaly v Číně a na Havajských ostrovech. Masáž lávovými kameny je spojená neodmyslitelně s technikami Havajské masáže tzv. Lomi - Lomi masáž, její specialita spočívá v užití předloktí při některých speciálních hmatech.Baňkování

bambus 3Tato čínská metoda je velmi vhodná pro zmírnění potíží při bolestech zad. Aplikací speciálních baněk a jejich posouvání po kůži ovlivní akupresurní body v místě masáže.


lávově kameny

 

Přechod na www.masaze-tela.cz