Logo

 

Zapper AA Centrum Ženské Domovy Praha SMÍCHOV

 

VÍTÁME VÁS 

Pokud chcete zlepšit svůj zdravotní stav bez detoxikace Vašeho organismu, pak bude vaše úsilí patrně velmi limitované a málo efektivní. Existuje mnoho způsobů detoxikace např.: chemické (léky, bylinky..), mechnické (klistýry, hydrocolon..), psychotronické EFT, SRT.., ale účinky většinou nejsou komplexní a účinné.

zapp1

Nabízíme biorezonanční detoxikaci pomocí Plazmového Generátoru RPZ 14 poslední generace, který je považován mnoha odborníky za nejlepší na světě. Je to přístroj s technologií, kterou  používal legendární Royal Raymond Rife při svých úspěšných klinických výzkumech.

plasmanewAplikace je jednoduchá a pohodlná. Prostě si sednete před RPZ generátor a necháte na sebe působit biorezonační frekvence a při tom může dělat prakticky cokoliv a navíc můžete přivézt další členy své rodiny, neboť je všeobecně známé, že v rodině s největší pravděpodobností máme stejné mikrobiolgické patogeny např. plísně, chlamidie, EBviry… a můžete se jich zbavit společně

Biorezonanční detoxikace je jednoduchá a účinná metoda zbavení se nebo zmenšení akutních a chronických zátěží lidského organismu způsobených viry, bakteriemi, plísněmi, houbami a ostatními parazity, které mají negativní vliv na imunitu lidského organismu.

Vyzkoušejte biorezonanční detoxikaci pomocí  Plazmového Generátoru RPZ 14 a budete příjemně překvapeni. 

Východiskem biorezonanční detoxikace je odpovídající biorezonanční detekce.