Logo

 

Zapper AA Centrum Ženské Domovy Praha SMÍCHOV

 
Velice opatrně přistupujeme k uvádění pozitivních výsledků práce Zapper AA Centrum Ženské domovy, neboť si uvědomujeme složitost jednotlivých případů, které jsou ovlivněny mnoha faktory, které nemusí být ani viditelné a nám známé. Avšak na opakované žádosti našich klientů uveřejňujeme pár vybraných.

Klientka V.J. z Plzně 69 let přišla na doporučení kamarádky. Akutně rozhozené zažívaní, téměř po všem jídle bolesti a nekontrolovaný - nechtěný úbytek váhy (5kg za měsíc), bolesti kyčle a bederní části zad, plánování umělé kyčle, těžký únavový syndrom, lékařská vyšetření negativní, vyzkoušeno několik alternativních způsobu léčby a diet bez výsledku.
Před rokem velice činorodá, podnikavá, aktivní, sportovně založená (pravidelná jízda na kole).

Zahájili jsme detekcí se zjištěním mikrobiologické zátěže: helminti , prvoci  a četné plísně a bakterie.

Klientka na doporučení zvolila plasmování, Ořešák Americký a intenzivní magnetoterapii.
Po intenzivním plasmování pomocí AP programů  a magnetoterapii na zapůjčeném přístroji Biomag Monai došlo k výraznému zlepšení zažívaní a klientka začala přibírat na váze. Mohla začít jezdit na kole a s elánem a chutí se znovu věnovat pracovním a rodinným aktivitám.
Nasazení drastických dávek antihelmintik nebo MMS vzhledem k jejímu rozhozenému zažívání by bylo velice riskantní. Plasma je určitě nejšetrnější způsob.
V další etapě lze doporučit posílení imunity pomocí cvičení a přírodních produktů a další detoxikaci dle Čínského pentagramu.

 

 Petr 36 let.: Můj zdravotní a estetický problém se podařilo vyřešit během 35 min plazmování na RPZ 14. Dříve mi při nadměrné zátěži nebo nachlazení, v nejméně vhodnou dobu, vyrážel OPAR na horním rtu a pod nosem. Různé náplasti a mastičky rozšiřování zastavily, ale citlivé ložisko i po vyhojení  bylo stále přítomné. Na doporučení, že v Zapperaa centru  mají ověřené frekvence, které fungují, jsem je navštívil. Nyní jsem již 2 roky !! bez problémů, nebojím se dát někomu pusu a i společensky se cítím daleko lépe. Byl jsem tam nedávno pro ořešák americký, pro podzimní očistnou kůru a to mi připomnělo, že bych se měl podělit o svoji dřívější zkušenost.  

 

Martina:  Chci PODPOROVAT ty, co vím, že dělají svou práci od srdce a profesionálně. A abych také ušetřila čas těm, co hledají v určité oblasti odborníka, kterému by mohli důvěřovat.

Máte-li únavy, různé dlouhodobé zdravotní problémy a neznáte příčinu, i když máte pocit, že jste zdraví, přesto je dobré se jednou za čas nechat přeměřit. Krevním testům se v dnešní době moc důvěřovat nedá, nejdou do hloubky a pokaždé vyjdou trochu jiné výsledky.

Doporučuji Detekci na některém frekvenčním přístroji, pokud si chcete být jistí svým zdravím, jestli ve vašem těle nepřebývají např. patogeny, které přesahují přirozenou hladinu či naopak nechybí  vitamíny, minerály, stopové prvky a mnoho dalšího.

 PLAZMOVÝ GENERÁTOR - příslušnými frekvencemi patogeny zničí a velmi rychle. Důležitá je následující očista a jak proces očisty podpořit. Byla jsem vícekrát u různých lidí, ale nikdo mi nevysvětlil a neporadil tak komplexně jako na Smíchově.

Je mnoho lidí, co vlastní i doma Plazmový generátor, ale ne každý má i příslušné znalosti a zkušenosti, schopnost celostního přístupu, plus přirozenou touhu lidi posouvat v mnoha oblastech.

 Zdena: DĚTSKÉ BRADAVICE:  U mojí dcery se objevovaly stále bradavice a to nejen po těle, ale i na na rukou, čož bylo zvláště nepříjemné. Chodili jsme po kožních ordinacích pro vodičky a na vypalování a také na drahou kliniku, kde alikovali laser.  Vše bohužel bez tvalého výsledku. Od kamarádky jsem se dozvěděla o Zapperaa centru v Ženských domovech. Zde jsme apsolvovali měření na přístroji Oberon a po zjištění příčiny jsme aplikovali frekvenční terapii na plazmě. Nemohla jsem uvěřit - za dvě sezení bylo po problému.    

 

Pan B. přišel se zánětem močových cest, zvýšenými markery a nálezem krve v moči. Detekce byla provedena na začátek.  Podle nálezu na močových cestách a infekcí jinde v těle byla aplikována frekvenční terapie současně s terapií na podporu imunity a vitamínový balanc. Moč byla čirá již po prvním plazmování. Na regeneraci buněk byl používán 100% přírodní produkt od Jeunnese. Prostata obnovila svou činnost bez bolesti. Pán byl opět vitální a při kontrole vypadal na první pohled lépe.  Následně na doporučení jiného terapeuta začal používat MMS, stav moči byl čirý, ale vitalita klesla. Pan pokračuje u jiného terapeuta.