Logo

 

Zapper AA Centrum Ženské Domovy Praha SMÍCHOV

 

ANTI-AGING

Kdo by nechtěl omládnout nebo alespoň zpomalit stárnutí? Kdo by se nechtěl dožít se dlouhého věku? Průměrný věk dožití se stále prodlužuje,  ale má to jeden háček a to je kvalita toho prodlouženého života. Chceme se opravdu  dožít delšího života a skončit v nemocnici připoutání na lůžko a k hadičkám?Minimálně musíme uvažovat ve dvou dimenzích. Za prvé prostá délka života, k jejíž prodloužení vede řada cest. Můžete si život představit jako cestu na neviditelném dopravním pásmu, který nás nese nezadržitelně na konec a možná každému jede ten pás jinou rychlosti. Pak existují zoufalci, kteří se rozhodli, že doběhnou na konec toho pásu co nejrychleji a kouří, přežírají se, nadměrně pijí alkohol, vedou špatnou životosprávu a někteří si to obrazně řečeno pádí na konec života pomocí jízdního kola pod vlivem drog.
Druhá dimenze je otázka kvality života, kde velkou váhu hraje úroveň našeho zdraví, kterou můžeme  výrazně  ovlivňovat  KOMPLEMENTÁRNÍ PÉČÍ O ZDRAVÍ tedy všestrannou, cílevědomou a trvalou péčí. Tento styl života bychom měli zahájit co nejdříve, protože je to opravdu běh na dlouhé téměř nekonečné trati.
Návodů, přístupů, systémů a rad je mnoho. V rámci našich WEB stránek chceme  ukazovat a doporučovat ty, které jsou z našeho názoru nejdůležitější a nejefektivnější. Pokud se chcete na této osvětě podílet tak to samozřejmě budeme vítat a Vaše podměty budeme uveřejňovat,  pokud  budou uveřejnitelné.
Obecným předpokladem ANTI-AGINGU je  být  zdravý resp. nemarodit. Zásadní podmínkou udržování zdraví je dostatek pohybu, bez kterého to prostě dlouhodobě nejde a podrobněji je úloha pohybu popsána v úvodu Klubového centra.
Významným pomocníkem je  biorezonanční  detoxikace a následné zvyšování imunity. Rovněž významným pomocníkem je  magnetoterapie, jejíž principy a efekty budou uváděny v samostané kapitole. Zde pouze zdůrazňujeme hlavní účinek magnetoterapie tj. zlepšení mikrocirkulace cév. Dle známého kardiochirurga Prof.MUDr.  Jana Pirka,DrSc. jsme tak mladí jak mladé jsou naše cévy. A neznáme efektivnější cestu ke zlepšení mikrocirkulace, kterou můžete bez rizik a dlouhodobě praktikovat.
Úvodem doporučujeme 10 zlatých pravidel ANTI-AGING z knihy „Úspěšná pamětˇ“ Michaely Buchvaldové a Gunthera Karstena. Tato pravidla jsou uvedena v klientské sekci pro registrované.